Проти рівненської стоматологині, яка травмувала дітей, розпочали розслідування

Щасливе
13.02.2021  14:40

Проти рівненської стоматологині, яка травмувала дітей, розпочали розслідування

До поліції Рівненської області звернулася жінка, яка повідомила, що після візиту до стоматолога в одній із приватних клінік Рівного у восьмирічної доньки вона виявила гнійну рану губи.
Мати дівчинки написала у Фейсбуці:
“Після лікування маємо досить неприємну ситуацію, яка стала проявлятися після декількох годин відвідування стомат кабінету. Лікарка провину не визнає з вчорашнього вечора та говорить, що дитина під дією анестезії покусала собі губу, сьогодні це хірург заперечив та назначив лікування антибіотиками. Гнійне запалення. Результат лікування зубів-зіпсований естетичний вигляд дівчинки, температура, антибіотики”.

facebook.com/vika.bobruk

Схожу заяву зробила й мати іншої дівчинки — Юлія Ящук. Вона розповіла, що дитина перебувала сама у кабінеті з стоматологинею і асистенткою, а ввечері малеча поскаржилася на те, що її щипали і боляче тягнули за підборіддя лікарі.
“Коли одягала дитину після прийому, помітила червоні вертикальні смужки на шиї з краплинками крові, що виступила на шкірі. Відразу покликала лікаря пояснити, що відбувалося. Лікар не дала пояснень”.

Світлина, опублікована мамою дівчинки

Пізніше у мережі з’явилися відео за 2018 рік, на яких видно, як стомалогогиня вправляється з дітьми. Їх можна подивитися, перейшовши за посиланнями:
За фактом умисного легкого тілесного ушкодження дізнавачі Рівненського районного управління поліції розпочали досудове розслідування за попередньою правовою кваліфікацією частини 1 статті 125 Кримінального кодексу України.
У рамках кримінальних проваджень призначені судово-медичні експертизи. Слідчі дії тривають.
 
, , , , , , переглядів: 138

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

МайстерСтом