Проїзд у Рівному: кого можна возити стоячи і на кого поширюються пільги

Щасливе
19.02.2021  15:18

Проїзд у Рівному: кого можна возити стоячи і на кого поширюються пільги

У зв’язку з приростом хворих на COVID-19 на території Західної України і для попередження приросту хвороби у Рівному управління патрульної поліції буде знову здійснювати посилений контроль за дотриманням вимог протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів громадським транспортом.
Водії та кондуктори вже поінформовані про обов’язкове виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території зі значним поширенням гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».
Отож, в громадському транспорті Рівного знову перевозитимуть пасажирів в межах кількості місць для сидіння, що передбачено технічною характеристикою транспортного засобу, за винятком дітей шкільного віку, з дотриманням всіх протиепідемічних заходів.
Перевезення пільгових категорій здійснюватиметься:
✅в тролейбусах при наявності місць для сидіння з 10.00 год. до 16.00 год.
✅всі пільгові категорії з 06.00 год. до 22.00 год:
а) ветерани війни( учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни);
б) члени сім’ї загиблого учасника антитерористичної операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС);
в) діти-сироти, діти закладів «Пагінець» та «Особлива дитина» із супроводжуючою особою. в автобусах (великої, середньої та малої місткості) з обмеженням в 2 посадочних місця одночасно з 10.00 год. до 16.00 год. – всі пільгові категорії; з 06.00 год. до 22.00 год.
– діти закладів «Пагінець» та «Особлива дитина» із супроводжуючою особою.
Не виконання водіями цих вимог тягнутиме за собою штрафні санкції, тому просимо рівнян з розумінням віднестись до ситуації, що склалася!
За інформацією Рівненської міської ради
, , , , , переглядів: 162

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *