Прибрали дерева, які росли на арці в центрі Рівного

Щасливе
16.10.2020  16:00

Прибрали дерева, які росли на арці в центрі Рівного

Ще тиждень тому голова ГО “Рівне Разом” Віктор Шакирзян звернув увагу на дерева, які виросли прямо на бетонній арці на вході у парк Шевченка.

Тоді, голова “Рівне Разом” публічно звернувся до комунальників із проханням виконати їхню безпосередню роботу та очистити арку. Однак, пройшов тиждень, а реакції немає. Оскільки комунальники не зреагували, то за ініціативи Віктора Шакирзяна дерева прибрали з арки. На таку процедуру спеціалісти витратили півгодини. За їхніми словами – на арці є ще чимало чого, що потрібно негайно прибрати.

Віктор Шакирзян зазначає, що такі старовинні конструкції у центрі міста ми маємо берегти, адже це наша історична цінність.

«Дерева руйнують конструкцію арки, все що потрібно, це час від часу контролювати – очищати арку. Це ж звичайне прибирання, нема нічого важкого і це не вартує колосальних коштів. От ми побачили, що за лише півгодини часу познімали всі дерева. Ми неодноразово зверталися до комунальників, керівництва парку, міського голови і не було ніякої реакції. Не видно ніякої роботи на благо міста. Я казав, що покажу, як потрібно працювати, ось результат – арка чиста від дерев», – зазначив голова «Рівне Разом Віктор Шакирзян.

Віктор Шакирзян додає, що окрім дерев, там не має затримуватися вода, ґрунт, листя, каштани, а цей бруд у арці ніхто не очищає.

, , , , , переглядів: 312

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

МайстерСтом