Рік Білого Металевого Бика 2021: які кольори використати та що подати на стіл

Гринюк Перевезення
Щасливе
03.12.2020

Рік Білого Металевого Бика 2021: які кольори використати та що подати на стіл

Тотемною твариною прийдешнього 2021 року буде Білий Металевий Бик. Востаннє Металевого Бика зустрічали у 1901 та 1961 роках. Як і попередній 2020 рік Срібного Металевого Щура, цей рік може бути непростим, але все ж більш спокійним. Аби “задобрити” патрона нового року, рекомендують вбрати ялинку, дім та себе у певні кольори та подати на стіл “правильні” страви.

Як передає 032.ua, за китайським гороскопом Бик – рішучий, твердий, консервативний та працьовитий. Метал загартовує його волю, а білий колір наділяє впевненістю у собі, тож потрібно відповідати його запитам. Попри це, офіційно зустрічати Бика за китайським календарем будуть аж 12 лютого 2021 року і пануватиме він до 30 січня 2022 року.

Відповідно до характеру патрона, прийдешній рік націлений на пошук внутрішнього спокою, розмірену роботу над собою, дисципліну та стабільну роботу. Бик дуже консервативний і не любить зміни, але якщо ви відповідально працюєте, не лінуєтеся і подвоюєте свої старання, то отримаєте винагороду. У першому півріччі найкраще присвятити час кар’єрі, а ось у другому – здоров’ю та відпочинку.

Тотемна тварина прихильна до сім’ї та спокійного відпочинку, а не галасливих вечірок. Він сприяє вірним стосункам та укладенню шлюбів, проте нових знайомств у 2021 році буде мало, як і пристрасті. Зате для тих, кому бракувало часу для розвитку стосунків, цей рік стане дуже вдалим.

Зустрічати прийдешній рік найкраще в одязі світлих кольорів: підійде як білий, так і кремові чи пастельні тони – сріблястий, зелений і солом’яний, які притягують гроші. Згодиться також чорний колір. Це можуть бути легкі сукні з металевими прикрасами чи поясом, сріблясті сумочки й туфлі або ж біла сорочка зі світлим костюмом. Не рекомендовано одягати червоний колір та його відтінки, щоб не розізлити патрона року, а також синій колір, який може притягнути невдачу.

До новорічного столу найбільше пасуватимуть овочеві страви, фрукти, традиційні новорічні салати, а також консервації та соління (квашені огірки, помідори, капуста). Можна приготувати і м’ясні страви з картоплею, але не готувати телятину чи яловичину. Із напоїв найкраще обрати натуральний компот (узвар), морс чи сік. Загалом, Бик не любить надмірної помпезності, але зі згаданого переліку продуктів можна придумати багато цікавих страв. Підійдуть також сендвічі й канапки, овочеві, фруктові та м’ясні нарізки, різні види “корзинок” з наповнювачами і, звичайно ж, десерти – желейні тортики, різноманітна випічка, пляцки та фруктові коктейлі. Щоб рік був вдалим, готуйтеся до його приходу не самі, а в родинному колі чи разом із друзями. Створіть затишну для усіх атмосферу і просто розслабтеся, тоді вдасться задобрити Білого Бика та гарно провести час.

, ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *