Рівне потрапило у “помаранчеву” зону

Щасливе
10.10.2020  08:08

Рівне потрапило у “помаранчеву” зону

Із понеділка, через поширення коронавірусу в обласному центрі й погіршення епідемічної ситуації, місто Рівне вперше за час адаптивного карантину покине відносно благополучну “жовту” зону. Таке рішення прийнято у п’ятницю, 9 жовтня, на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Перед цим прем’єр-міністр Денис Шмигаль скликав нараду з головами державних обласних адміністрацій, за участі секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексія Данілова, щодо ситуації з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

На Рівненщині до “помаранчевої” зони потрапили чотири міста і шість районів. Це Рівне, Дубно, Вараш та Острог, Здолбунівський, Костопільський, Млинівський, Острозький, Рівненський та Сарненський райони.

До “жовтої” зони віднесені Березнівський, Володимирецький, Гощанський, Демидівський, Дубенський, Дубровицький, Зарічненський, Корецький, Радивилівський та Рокитнівський райони.

“Червоних” та “зелених” епідемічних зон на мапі Рівненщини немає.

Нове епідемічне зонування почне діяти з 00 годин 00 хвилин понеділка, 12 жовтня.

Епідемічні рівні встановлюються на 14 днів, нагадує пресслужба Рівненської ОДА.

В Україні до “червоного” рівня епідемічної небезпеки потрапили дві адміністративні одиниці: м. Суми та м. Канів.

Нагадаємо, з 14 вересня уряд оновив епідемічне зонування на “червону”, “помаранчеву”, “жовту” та “зелену” зони.

Загалом під час карантину, який влітку був продовжений до 31 жовтня 2020, на території України забороняється:

  • перебування в громадських приміщеннях, будівлях і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих масок чи респіраторів;
  • перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус, без посвідчення про взяття на облік бездомної особи;
  • самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації;
  • перетин державного кордону іноземцями та особами без громадянства (крім встановлених випадків) без наявного поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування.

, , , , переглядів: 297

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

МайстерСтом