Рівне та Сарни отримають сучасні приймальні та обладнання для порятунку хворих

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
18.03.2021  12:40

Рівне та Сарни отримають сучасні приймальні та обладнання для порятунку хворих

У рамках президентської програми «Велике будівництво» продовжується реконструкція приймального відділення обласної лікарні в Рівному та приймального відділення центральної районної лікарні у Сарнах.

Про це повідомляють у Рівненській ОДА.

«Будівельна готовність 100%. Площа приймального відділення становитиме майже тисячу квадратів, на реконструкцію спрямовано понад 34 мільйони гривень. Більша частина із державної субвенції, решта – з обласного бюджету. У приймальному відділенні вже почали монтувати перше медичне обладнання», – розповів голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Невдовзі у приймальному відділенні обласної лікарні цілодобово надаватимуть невідкладну медичну допомогу, прийматимуть пацієнтів та розподілятимуть у відділення лікарень, а також зможуть поставити попередній діагноз. Пацієнти автоматично зможуть пройти КТ, МРТ, цифровий рентген, УЗД та ендоскопію.

В приміщенні оновленого приймального відділення вже почали встановлювати комп’ютерний томограф фірми CANON 2020 року випуску.

За словами директора РОКЛ Віктора Ткача, 160-зрізовий апарат дасть можливість проводити високоякісні обстеження, для того, щоб оперативно і максимально точно встановити діагноз пацієнтові і направити його на подальше лікування.

Приймальне відділення центральної районної лікарні у Сарнах також модернізують  – запрацює приймально-сортувальна та загально-медична зони, реанімація та діагностичний блок, відділення екстреної медичної допомоги. Також облаштують: оглядові та консультативні кімнати, процедурно-перев’язувальну кімнату, приміщення з ліжками тимчасового перебування пацієнтів та лабораторію термінових аналізів.

, , , , , переглядів: 259

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *