Рівне в числі обласних центрів, які потрапили в “червону” зону COVID-19

Щасливе
23.10.2020  11:13

Рівне в числі обласних центрів, які потрапили в “червону” зону COVID-19

 Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій оновила карантинне зонування в Україні. Воно почне діяти з 26 жовтня.  Через небезпечну епідемічну ситуацію та збільшення кількості нових хворих на коронавірус, у “червоній” зоні опинились 40 міст, 10 обласних центрів, серед яких і Рівне. 
Комісія ТЕБ та НС міста Рівного відбудеться в понеділок, 26 жовтня о 11:00. Про це повідомив речник Рівненської міської ради Микола Прокопчук.

За новими правилами, в “червону” зону потрапляють регіони, де захворюваність протягом 14 днів перевищує 320 на 100 тисяч населення.

Крім Рівного, в “червону” зону потрапили Івано-Франківськ, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Харків, Хмельницький, Чернівці, Чернігів. Київ залишився в “помаранчевій”.

На Рівненщині до “червоної” зони потрапили: міста Рівне, Дубно, Вараш та Острог, а також Здолбунівський та Костопільський райони. Решта територій віднесені до “помаранчевої” зони.

Як повідомив в.о. голови Рівненської ОДА Сергій Подолін, у віднесених до “червоної” зони територіях продовжать працювати транспорт, продовольчі ринки та магазини. Також дозволено роботу закладів освіти та громадського харчування, торгово-розважальних центрів. Натомість буде посилений контроль за правилами дотримання карантину.

Під забороною – діяльність у сфері культури, робота кінотеатрів, інша розважальна діяльність. Також діятиме заборона на відвідування соціальних та реабілітаційних закладів, крім тих, що надають послуги екстрено, центрів бездомних тощо.

, , , , переглядів: 56

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *