Рівне: як працюватиме ярмарок на Шевченка (+ВІДЕО)

Щасливе
10.06.2020  12:40

Рівне: як працюватиме ярмарок на Шевченка (+ВІДЕО)

Ярмарок, що на вулиці Шевченка біля центрального продуктового ринку Рівного працюватиме після чергового послаблення карантину, – розповів міський голова Володимир Хомко, повідомляє “7 днів“.

– У нас була продуктивна зустріч із представниками так званого ярмарку, розташованого на вул. Шевченка, – наголосив мер. – Дійшли порозуміння, зараз виробляємо правила гри. В будь-якому випадку вони погодилися, що там не може бути торгівлі, але деякі їхні умови можна було б задовольнити. Тому коли послабиться карантин, дамо їм допрацювати. Але водночас підпишемо меморандум про наші подальші дії.

Плюс учора в мене були представники квіткарів. Дійсно у них сезонний товар, який просто пропаде, якщо вони його не продадуть. Для тих людей це дуже важливо, бо іншого заробітку вони не мають, тому я зараз буду радитися з представниками Держпродспоживслужби, епідеміологами. Можливо вдасться якось там їх відгородити, запускати по двоє людей. Щоб був окремий квітковий ринок. Аби люди могли продати квіти та саджанці. Буду просити відповідні служби, щоб допомогли правильно і безпечно організувати ту торгівлю.

, , , , , переглядів: 655

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

МайстерСтом