Рівне залишається у червоній зоні

Щасливе
06.11.2020  13:40

Рівне залишається у червоній зоні

 

Із 00 годин 00 хвилин 9 листопада (понеділок) в Україні почне діяти нове епідемічне зонування. Про це повідомив у Telegram міністр Кабміну Олег Немчінов. По всій території України не залишилося “зелених” і “жовтих” зон. Київ – “помаранчевий”. 

 

До “червоної” зони потрапили обласні центри: Рівне, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Чернівці, Чернігів, Хмельницький, Харків, Суми, Полтава, Миколаїв, Івано-Франківськ.

 

 

У Рівненській області, крім міст Рівне та Острог, у червоній зоні будуть  вісім районів: Демидівський, Зарічненський, Здолбунівський, Костопільський, Млинівський, Острозький, Рівненський та Сарненський райони.

Нагадаємо, від понеділка, 2 листопада, у “червоній” епідемічній зоні залишаються міста Рівне та Острог. До цього ж епідемічного рівня з 2 листопада віднесені шість районів Рівненської області: Демидівський, Зарічненський, Здолбунівський, Костопільський, Млинівський та Острозький. Вараш і Дубно перейшли у “помаранчеву” зону.

Таке спільне рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та обласної комісії ТЕБ і НС щодо нового епідемічного зонування та карантинних обмежень в районах і містах Рівненщини.

, , , , переглядів: 43

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *