Рівне залишається в зеленій зоні, Костопіль – червоний, Дубно – жовте

07.08.2020

Рівне залишається в зеленій зоні, Костопіль – червоний, Дубно – жовте

Вдень 7 серпня досі “зелена” територія Рівненської області, як і слід було чекати, через неблагополучну ситуацію з поширенням коронавірусу, має і “червону” зону, і “помаранчеву”, і три “жовті”. Так виглядає оновлена інтерактивна карта Центру громадського здоров’я МОЗ України. Як ми бачимо, Костопільський район потрапив до найсуворішої, “червоної” зони.

Неблагополучна ситуація і в Рівненському районі, який потрапив до “помаранчевого рівня” небезпеки з відповідними обмеженнями. До “жовтої” зони потрапили Здолбунівський та  Гощанський райони, а також місто Дубно.

У всіх інших районах та містах області, зокрема Рівному, без змін. Вони залишаються у “зеленій” зоні.

Візуалізація епідемічних показників на рівні  районів та міст обласного значення (дані можуть оновлюватися)

ОНОВЛЕНО 8 серпня. Офіційне рішення за результатами засідання Центральної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій буде оголошене у суботу, 8 серпня. Має відбутися позачергове засідання Кабміну, де заплановано розглянути питання стрімкого погіршення ситуації з епідемією в різних регіонах країни. Відтепер для посилення контролю над епідемічною ситуацією в країні засідання комісії ТЕБ та НС будуть проводитись декілька разів на тиждень. 

, , , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *