Рівненська обласна дитяча лікарня отримала комплектуючі до апаратів ШВЛ

Гринюк Перевезення
22.09.2020

Рівненська обласна дитяча лікарня отримала комплектуючі до апаратів ШВЛ

ГО “Рівне Разом” та Віктор Шакирзян вручили сертифікат на придбання комплектуючих до апаратів ШВЛ Рівненській обласній дитячій лікарні

Вже майже два століття Рівненська обласна лікарня рятує новонароджених малюків, які з’явилися на світ з критично низькою вагою. Тут виходжують і дають шанс на життя крихіткам, які народилися з вагою від 600-700 грамів. Більшість таких дітей потребують довготривалого лікування і перебування на апаратах штучної вентиляції легенів.

Зараз у реанімаційному відділені лікарні є 9 апаратів ШВЛ: 5 з них – високого класу, 2 – супер-експерт класу, і ще 2 – середнього класу. Самих апаратів для надання допомоги дітям недостатньо, адже це обладнання постійно потребує оновлення комплектуючих. Зокрема, зараз є гостра потреба у зволожувачах, вологозбірниках у комплекті з трійником пацієнта та тригерниим датчиком. Останній, до речі, дозволяє адаптувати малюка до апарату з самостійними спробами дихання. Лікарня своїми силами не може придбати необхідні прилади і комплектуючі, тому звернулася до благодійників.

Так, волонтери рівненського благодійного фонду “Скарбниця Надії” оголосили збір коштів на придбання необхідних комплектуючих до апаратів ШВЛ в обласну лікарню. Долучитися до благої справи вирішили також волонтери ГО “Рівне Разом” і особисто очільник організації Віктор Шакирзян.

“Наші лікарі щодня рятують життя маленьких рівнян не зважаючи на недостатню кількість необхідного обладнання. Ми хочемо підтримати і лікарів, і маленьких пацієнтів, саме тому допомогли придбати необхідні комплектуючі для апаратів ШВЛ”, – зазначив Віктор Шакирзян.

Лікар-анестезіолог обласної лікарні Оксана Марчевська розповіла, що у реанімаційному відділені виходжують та дарують шанс на життя малюкам, які народилися з низкою вагою – від 600 грамів. Просто зараз під опікою медиків перебуває крихітка вагою всього 770 грамів.

“Нам просто необхідні ці комплектуючі до апаратів ШВЛ. Зокрема, зволожувачі і підігрівачі, аби подавати повітря тієї температури, яке потрібне дитині. Тому ми щиро вдячні за допомогу, яка врятує не одне життя”, – додала Оксана Марчевська.

, , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *