Рівненські закохані зустріли день святого Валентина на Гаїті

Щасливе
15.02.2021  16:00

Рівненські закохані зустріли день святого Валентина на Гаїті

Рівняни зовсім по-різному реагують на свято закоханих. В той час, коли одні тішаться подаурнками, інші говорять, що це взагалі не свято. А є ж ті, хто відзначили День святого Валентина в теплих краях. Мова йде про ресторатора Анатолія Лук’янчука, він відзначив з дружиною день святого Валентина на острові Гаїті поруч Церкви Святого Станісава.

Це місце відоме тим, що тут повінчалося багато відомих людей, таких як Майкл Джексон, Бейонсе, Дженіфер Лопес, Луїза Преслі, Він Дізель. А тепер там побували і наші рівняни.

З днем Святого Валентина, день всіх закоханих. Щиро бажаю кожному відчути це почуття, відшукати його і найголовніше щоб воно було взаємне. А тим, хто вже знайшов свою половинку, цінуйте це, бережіть один одного, слухайте та чуйте один одного, поважайте, втрати кохання легко, а втримати дуже важко.
Кохана я дякую долі, що подарувала мені тебе, день коли ми зустрілися, став найщасливішим днем в моєму житті!) Я ціную кожну хвилину проведену з тобою! Я нарешті щасливий і це все завдяки тобі. Я нарешті відчув це справжнє, взаємне почуття і все зроблю щоб ти була щаслива.
Вітаю тебе зі святом, ЛЮБЛЮ ТЕБЕ.
Так сталося що ми провели цей день, і зустріли цей день, на острові Гаїті, поруч Церкви Святого Станісава, в місті художників – це копія одного мальовничого селища в Іспанії, яке збудував для своєї доньки Чарльз Блахдор, бо дуже любив свою доньку і не хотів її відпускати від себе, це місце просто і є символом любові, місце де повінчалося багато відомих людей, таких як Майкл Джексон, Бейонсе, Дженіфер Лопес, Луїза Преслі, Він Дізель, нехай цей храм, в такому прекрасному місці, стане і нашим символом кохання.
Я ТЕБЕ КОХАЮ. Зі святом моє серце.
, , , , переглядів: 261

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *