Рівненський спідвеїст став другим у півфіналі чемпіонату Європи

04.08.2020

Рівненський спідвеїст став другим у півфіналі чемпіонату Європи

Днями ім’я відомого рівненського спідвеїста Марка Левішина пролунало на європейському рівні. Він посів друге місце у півфіналі чемпіонату Європи серед юніорів і виборов можливість змагатися у фіналі.

Марк не приховує, що гонка була нелегкою, адже жага до перемоги була у кожного юніора. Цікавим є той факт, що у перезаїзді за друге місце рівнянин переміг чемпіона Європи серед юніорів минулого року Віктора Лампарта. Спідвеїст каже такого успіху не досяг би без підтримки небайдужих меценатів.

  • Ця перемога стала можливою завдяки підтримці компанії «Сталь-М» та особисто Олексія Муляренка, який вже не перший рік допомагає морально та фінансово. Сподіваюся, що його поради та підтримка продовжаться й далі. І ми будемо привозити до Рівного нові перемоги, – зауважив Марк Левішин.

Директор комунального закладу «Рівненський міський спортивно-технічний клуб» Сергій Головня підкреслює, що не зважаючи на важку доріжку рівненський спідвеїст  продемонстрував високий клас.

– Доріжка важка і це стало перевіркою, як техніки так і вмінь Марка Левішина. Але він впорався і показав гарний результат, – говорить Сергій Головня. – Скажу ще приємну новину для рівненських уболівальників – ми вже ведемо переговори щодо проведення у Рівному Європейського турніру вже у вересні, то ж попереду багато цікавого.

Депутат Рівнеради та засновник компанії “Сталь-М” Олексій Муляренко каже, карантин і епідемія коронавірусу завадила проведенню кількох змагань у Рівному. Проте він і надалі постійно підтримує рівненських спідвеїстів, а також обовязково долучиться до майбутніх спідвейних змагань.

– Спідвей – це видовищний вид спорту і не дарма він такий популярний у Рівному. Для мене це частинка мого дитинства і тому я взяв собі за ціль допомагати його розвитку. Тому ще з 2015 року ми доклали чимало зусиль, щоб він був таким, як є сьогодні, щоб Рівне могло приймати європейські змагання, – говорить Олексій Муляренко. – Перемога Марка Левішина – це дуже важливо для нас і ми пишаємося тим, що побачимо його вже згодом на фіналі Чемпіонату Європи.

 

До слова, право виступати у фіналі Чемпіонату Європи здобув ще один український гонщик Андрій Розалюк. У тих же півфінальних змаганнях представник Червонограду посів 9 місце.

 

 

, , , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *