Рівненський стоматолог Ярина Кайзер про 5 секретів здорових зубів

Щасливе
17.04.2021  18:23

Рівненський стоматолог Ярина Кайзер про 5 секретів здорових зубів

 

Для того, щоб бути щасливим, надзвичайно важливо мати це відчуття всередині себе, а от зовні найкраще про те, що ви дійсно щасливі, розкаже ваша посмішка. Але здорові білі зуби – це не просто красиво, це й важлива запорука вашого здоров’я та самопочуття. Стан нашого організму безпосередньо залежить від того, що відбувається у порожнині рота. Тому за експертними порадами про те, як зберегти та залишати ваші зуби здоровими, ми звернулися до Ярини КАЙЗЕР – операційного директора, зубного гігієніста “Professional Dental Clinic”.

1. Потрібно чистити зуби не менше двох хвилин та мінімум два рази в день. Чому? Бо від тривалості залежить ефективність очищення ротової порожнини.

2. Змінюйте зубну щітку не менше ніж один раз на місяць. Чому? Бо щітка має властивість зношуватись та втрачає пружність щетинок, тому зменшується ефективність очищення.

3. Відбілюйте зуби з обережністю. Чому? Не варто захоплюватися відбілюванням зубів у домашніх умовах, ліпше звертайтесь до професіоналів. А от щоб відбілити зуби природним способом, з’їдайте один раз в день фрукти з високою кислотністю: яблука, ананаси, груші, полуницю.

4. Користуйтесь зубною ниткою. Для чого? Вона потрібна не лише для того, щоб видаляти мікрочастинки продуктів. Регулярне використання нитки зменшує ризик виникнення захворювань ясен та карієсу.

5. Ніколи не відкладайте лікування зубів. Чому це важливо? Якщо у вас є якісь скарги чи вас турбує зуб, не відкладайте лікування на потім. Адже навіть зовсім незначна тріщина здатна спричинити запалення.

Не забувайте, що ваша усмішка залежить тільки від вас! Нехай ваші зуби будуть здоровими, а усмішки – завжди щасливими!

, , , переглядів: 234

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *