“Рівненський ЦНАП – нове обличчя України”, – Петро Порошенко

Щасливе
18.03.2019  19:36

“Рівненський ЦНАП – нове обличчя України”, – Петро Порошенко

Сьогодні у Рівному відбулася Рада регіонального розвитку. Учасники ради обговорили результати децентралізації та нові можливості області та обласного центру – перспективний план регіонального розвитку на 2019-2021 роки. У заході взяв участь Президент України Петро Порошенко.

Один з доповідачів засідання Ради – міський голова Рівного Володимир Хомко. Під час доповіді мер Рівного розповів про те напрямки, над якими активно працює влада міста та зумів розповісти про досягнення Рівного в різних сферах.

В доповіді міський голова згадав і про Центр надання адміністративних послуг у місті Рівне, який було відкрито 29 січня 2016 року за участю Президента.

– Наш ЦНАП нині надає 224 адміністративні послуги. Щодня його клієнтами є близько двох тисяч людей. І найприємніше, що практично неможливо знайти людину, яка б не була задоволена сервісом нашого ЦНАПу, – зауважив Володимир Хомко.

Петро Порошенко зробив ремарку під час розповіді Володимира Хомка і наголосив, що саме такі молоді та перспективні команди – є новим обличчям держави.

  • Уявіть собі, такі ЦНАПи – це обличчя держави. Зараз тут працює молода, красива команда, а раніше це була паспортистка з ЖЕКу. Так виглядає місцеве самоврядування, я тішуся саме такому обличчю нашої держави, – наголосив Петро ПОРОШЕНКО.

Нагадаємо, що Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному – це спільний проект міської і обласної влади, який реалізований за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, бюджету міста Рівного. Безпосередній керівник ЦНАПу у Рівному – заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН.

, , , переглядів: 1 655

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *