Рівнян просять допомогти чоловікові, який сильно обгорів на пожежі

Щасливе
09.04.2021  14:13

Рівнян просять допомогти чоловікові, який сильно обгорів на пожежі

Потрібна термінова допомога. Терміново потрібні донори будь-якої групи крові…

27 березня цього року в сім’ю постраждалого прийшла біда. Чоловік сильно обгорів під час жахливої пожежі у власному будинку в селі Малий Стидин Костопільського району.

Микола Климентійович Хомич знаходиться на стаціонарному лікуванні в опіковому відділенні КП «Рівненська обласна клінічна лікарня» РОР з 27.03.21 р. по даний час з діагнозом: опік полум’ям голови, шиї, тулуба, верхніх та нижніх кінцівок IIАБ-ІІІ ступенів площею 60% поверхні тіла. Опік дихальних шляхів І-ІІ ст. внаслідок пожежі.

Опікова хвороба в стадії гострої опікової токсемії. Стан пацієнта дуже важкий, стабільний. За час перебування в лікарні вже було проведено три операції з пересадки шкіри.

Хворому терміново потрібні донори будь-якої групи крові, ліки – перелік яких надасть сім’я або лікуючий лікар в опіковому відділенні Рівненської обласної клінічної лікарні, окрім того, щодня потрібно по 15 флаконів розчину глюкози 5% по 400 мл, а також матеріальна допомога.

Добро починається з кожного з нас, з кожного окремо. Давайте подаруємо Миколі Климентійовичу те, що зараз намагається забрати страшна хвороба внаслідок пожежі. Згуртуємось та допоможемо всі разом, хто чим зможе.

Копійка до копійки, гривня до гривні. З миру по нитці – і так потрішки назбирається необхідна сума. Кожна гривня – це шанс на порятунок життя… Сім’ї Хомичів зараз дуже потрібна ваша моральна підтримка, розуміння того, що вони зараз не одні, а біда та хвороба – не перемагають.

Рідні Миколи Хомича будуть вдячні за будь-яку фінансову допомогу. Переказати кошти можна на картку на ім’я його дружини – Хомич Валентини Іванівни.

Картка ПриватБанку: 5168 7573 2905 9044.

Контактний тефон: (096) 646-10-54.

, , , , переглядів: 307

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *