Рівнянам хочуть компенсувати частину вартості перебування в приватних дитсадках

Щасливе
04.03.2021  15:20

Рівнянам хочуть компенсувати частину вартості перебування в приватних дитсадках

Батьки, які віддають дітей в приватні дитсадки, будуть отримувати компенсацію частини вартості послуг – таке рішення підтримали на бюджетній комісії.
– Місць в державних садках в Рівному для всіх дітей не вистачає, хоч групи і переповнені. На 100 місць припадає в середньому 118 дітей. А є батьки, які з різних причин не розглядають державні садки і хочуть, щоб діти відвідували приватний. І це позитивна тенденція, таких батьків може бути і більше, особливо, якщо вони будуть розраховувати на допомогу від міста, – говорить депутат Рівнеради Павло Алексєвич.
Що потрібно знати:
📌компенсацію можуть отримати батьки, чиї діти не потрапили в державний садок по черзі і які змушені віддавати дитину в приватний заклад
📌так само компенсацію можуть отримати батьки, які обрали приватний садок по власному бажанню
📌кошти перераховуються саме батькам, а не приватному садочку
📌аналогічний механізм вже декілька років успішно працює в Києві та інших містах і ми маємо з кого взяти позитивний приклад
Ще одна позитивна сторона цього питання – розраховуючи на компенсацію частини вартості, батьки, для яких зараз послуги приватних садків надто дорогі, тепер отримають можливість обрати все-таки приватний заклад. Це розвантажить державні садочки і створить попит на відкриття нових приватних. А це нові робочі місця, поповнення міського бюджету і здорова конкуренція на ринку приватної дошкільної освіти.
, , , , , переглядів: 66

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *