Рівнянка, фіналістка шоу “Голос країни” представила авторський сингл

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
26.07.2021  14:49

Рівнянка, фіналістка шоу “Голос країни” представила авторський сингл

Співачка Юлія Тимочко презентує свій перший авторський сингл: “It’s your time” («Твій час»). Це балада в стилі соул. Дана композиція як заклик та мотивація до кожного хто має заповітну мрію ! Як імпульс що вимагає дій. А для цього важливо залишатися вірним собі та своїм переконанням, бути на своєму місці.

Юлія Тимочко: «Пісня створена душею та серцем . Початок та створення її пов’язаний з певними подіями та змінами в житті . Це було як натхнення, емоції, роздуми. Перше, таке дорогоцінне і особливе! Те чим я хочу поділитися з тими хто є прихильником моєї творчості ,з тими хто не байдужий до справжньої музики . Шлях до мети у кожного свій . Слід пам’ятати, що тернистість тимчасова а бажане здійсненне. Для кожної мрії свій час.

Пісня стане доступною на радіостанціях України та на стрімінгових платформах: Apple Music – Spotify – Youtube Music – Soundcloud – Super Team: Юлія Тимочко – вокал Роман Кузьмюк – клавішні Володимир Бовгиря – гітара Михайло Кравчук- бас – гітара Михайло Земельський- ударні Володимир Тижбірак – запис, мастерінг, зведення; студія звукозапису TVM Records”.

Подяка за створення образу: “Top’n Beauty studio” – Наталія Топчій Студія краси “Ksenia Zan” Ольга Татарнікова – дизайн та пошив сукні. А також, Рівнененському обласному музично-драматичному театру та його директору Володимиру Петріву Івану Власюку – фотограф та відеограф, студія “Vimivan”,. Ользі Шевчук – графічний дизайн Павло Грнчар – прес-реліз Олексію Капланову – піар компанія

, , , , переглядів: 754

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *