Рівнянка просить виділити кошти на реконструкцію фонтану “Дюймовочка”

Щасливе
17.10.2021  14:10

Рівнянка просить виділити кошти на реконструкцію фонтану “Дюймовочка”

Учасниця першої мистецької резиденції Contemporary Art Rivnе Дар`я Пугачова просить депутатів та голову Рівненської міської ради виділити кошти на реконструкцію фонтану “Дюймовочка”, який знаходиться у парку Шевченка. Відповідна петиція з’явилася 13 жовтня, на сайті Рівненської міської ради.

ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ:

Закликаємо міського голову та депутатів Рівненської міської ради виділити кошти на реконструкцію фонтанів у парку ім.Т.Г. Шевченка, зокрема фонтану «Дюймовочка».

З середини 60-х років фонтани у парку Шевченка були основним місцем відпочинку рівнян, а фонтан «Дюймовочка» у більшості містян асоціюється з дитинством. Вже багато років фонтани стоять без води і руйнуються. У 2021 році скульптуру Дюймовочки забрали з фонтану, а проєкт реконструкції вкотре не отримав фінансування.

27-28 серпня у фонтані «Дюймовочка» відбувся перформанс «Я прокинусь тоді коли цей фонтан буде наповнено» на підтримку реконструкції фонтанів у Рівному.

Якщо ви підтртмуєте таку ініціативу, можете підпистаи петицію за посиланням – https://rivnerada.gov.ua/petitions/view-petition/6713

, , , , , переглядів: 157

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *