Рівняни побачать неймовірне шоу бродвейського театру та хіп-хопу

Гринюк Перевезення
26.08.2020

Рівняни побачать неймовірне шоу бродвейського театру та хіп-хопу

П’ятдесят учасників з усієї України, що навчалися десять днів поспіль під менторством викладачів з Бродвею, США, презентують масштабне шоу “Yes Academy Ukraine 2020”, яке відбуватиметься у п’ятницю, 28 серпня, з 19.00 до 22.00 на літній сцені у рівненському парку ім. Шевченка. Також буде доступною онлайн-трансляція, щоб глядачі змогли насолодитися подією із будь-якої точки планети.

Цей неймовірний перфоманс найкращих постановок відомих бродвейських мюзиклів з елементами хіп-хопу, брейкдансу та контемпу проводиться у рамках міжнародного фестивалю ART JAZZ. Який 30 cерпня вітатиме улюблене місто Рівне з Днем народження і влаштує для рівнян особливу програму. Вхід – вільний.

Навчання учасників шоу “Yes Academy Ukraine 2020” з вокалу, сценічної майстерності, постановки бродвейських мюзиклів, хореографії та хіп-хопу проходило у Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі за участі викладачів з Нью-Йорка – доктора Пітера Соресена з університету Пейс та Джоеля Рівери ака B-boy Judo з Havikoro Crew.

Асистентами програми Broadway Theater стали справжні зірки Рівного, Києва та Луцька, які допомагали викладачам у втіленні якісного навчання та справжнього шоу. Це:

Ніна Ніколаєва – заслужена артистка України, провідна акторка Рівненського академічного українського музично-драматичного театру.

Станіслав Лозовський – заслужений артист України, актор кіно “Захар Беркут”, “Гетьман”, провідний актор Рівненського академічного українського музично-драматичного театру.

Natalia Pavliuchuk – хормейстер, художній керівник Зразкового хору “Vivat musica” Рівненського міського Палацу дітей та молоді.

Академія відбувається за програмою American Voices та підтримкою U.S. Embassy Kyiv Ukraine .

З нетерпінням чекаємо на живий джаз і  масштабне шоу “Yes Academy Ukraine 2020” у Рівному!

, , , , , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *