Рівняни сьогодні ще можуть зареєструватися на забіг у вишиванках

Щасливе
23.08.2021  11:49

Рівняни сьогодні ще можуть зареєструватися на забіг у вишиванках

Сьогодні останній день реєстрації на Забіг у вишиванках! А вже завтра, у день 30-річчя Незалежності України у Рівному відбудеться 6-ий забіг у вишиванках «Rivne Patriotic Run 2021».
Цьогоріч організатор забігу у Рівному – Rivne Running Club – підготував для учасників багато сюрпризів. Для прикладу, стартовий пакет учасника включатиме: номер з чіпом, футболку-вишиванку, освіжаючі напої від партнера, а також унікальну пам’ятну медаль, яку отримають всі фінішери.
До слова, забіг відбудеться на двох дистанціях: 2,5 км (1 коло) та 10 км (4 кола). На кожній із дистанцій встановлений ліміт учасників: не більше 300 на 2,5 км та не більше 200 осіб на 10 км.
Маршрут забігу: Театральна площа – майдан Незалежності- вул. Міцкевича – проспект Миру – вул. Набережна – вул. Сагайдачного – вул. Соборна – Театральна площа.
Переможці та призери забігу на кожній із дистанцій у чоловіків та жінок будуть нагороджені кубками, а також подарунками від партнерів. Кубками також нагороджуються 3 учасники з інвалідністю.
Старт забігу о 09:00 з Театральної площі. Зареєструватися на Забіг у вишиванках онлайн за посиланням: https://runstyle.net/events/rivne-patriotic-run-2021/
, , , , переглядів: 260

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *