Рівняни звернулися до Віктора Шакирзяна і ГО “Рівне Разом” для відновлення дитячого майданчика

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
09.09.2020  21:00

Рівняни звернулися до Віктора Шакирзяна і ГО “Рівне Разом” для відновлення дитячого майданчика

Мешканці будинку на вулиці Костромській у Рівному звернулись до волонтерів та голови громадської організації “Рівне Разом” з проблемою. Виявилося, що під час ремонтних робіт місцеві комунальники зруйнували дитячий майданчик у дворі. Матері скаржаться, що діткам немає де гратися, а те, що залишилося від майданчика, тепер може стати джерелом небезпеки.

Мешканка одного із прилеглих будинків Юлія Довженко розповіла представникам ГО “Рівне Разом”, що в кінці літа комунальники розрили територію дитячого майданчика, а на скарги матерів міська влада не відповідає – людей просто ігнорують. Жінка поскаржилася, що на майданчику зараз валяються зруйновані гойдалки, бетонні плити, купа каміння з якого стирчать металеві штики.

“Новий майданчик побудували лише два роки тому. Нові гойдалки зруйновані, більшість з них забрали, окремі валяються серед розораної землі та каміння”, – говорить пані Юлія.

Останньою надією для мешканців будинку на Костромській став голова ГО “Рівне Разом” Віктор Шакирзян. Він разом з волонтерами побували на місці колись гарного дитячого майданчика і жахнулися.

“Я навіть не очікував, що тут все у такому жахливому стані, це неприпустимо, тут небезпечно знаходитись не тільки дітям, але і дорослим. Вражає те, що людей вже більше як місяць ігнорують. Я приїхав поспілкувався зі стурбованими матерями”,– каже Віктор Шакирзян.

Він додає, що комунальників викликали, вони повинні повернути майданчик до колишнього вигляду і привести територію до ладу. Голова громадської організації “Рівне Разом” пообіцяв змусити міську владу виконувати свої обов’язки перед рівнянами.

“А якщо комунальні підприємства не вміють працювати, то наша громадська організація покаже, як це робиться”, – заявив Віктор Шакирзян.

, , , , переглядів: 107

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *