Роман Кроль: Для мене карантин – це як фізична травма: займатися і вести команду хочеш, але фізично немає повноцінної можливості

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
23.01.2021  15:50

Роман Кроль: Для мене карантин – це як фізична травма: займатися і вести команду хочеш, але фізично немає повноцінної можливості

Рівненський кікбоксер Роман Кроль прокоментував ситуацію щодо кризи, яка сталася у спорті внаслідок пандемії Covid -19 та як до змагань готуються рівненські спортмени в умовах пандемії. Про це відомий спортсмен розповів у своїх  дописах у Фейсбук.
 
“Санітарна криза індустрії спорту у всепланетарному маштабі вдарила на 430 млрд євро!
Карантин став цілою бідою для спортсменів високого рівня: тренування перервані, змагання перенесено або скасовано! Такі умови заставили задуматися багатьох про своє професійне майбутнє, свої цілі та задачі. Для мене карантин – це як фізична травма : займатися і вести команду хочеш, але фізично нема повноцінної можливості. Спортивні кар’єри спортсменів поставлені на паузу. Ти можеш тренувати збірників, але КУДИ і на яку ДАТУ – все постійно зміщується?
 
Мова йде про неясність даного періоду. «Період невпевненості», як визначили спортивні психологи.Зім’ятий календарний план тренувань та  змагань, збитий режим – це все вимагає переадаптації.
Я бачу спортсменів, котрі змогли справитися , перелаштуватися і продовжують свою дорогу і браво тим тренерам, керівникам клубів, котрим вдалося зберегти свій колектив, що формується роками; а дехто через кризу втратив ґрунт під ногами і з величезними труднощами концентрується на своїх цілях. Спілкуючись з власниками клубів , доходи впали від 50-90%. Не буду порівнювати річні бюджети видів спорту з доходами світових зірок, з футболом, наприклад, де зірки, як ми знаємо, заробляють зовсім інші цифри, однак, в кінцевому підсумку все залежить від волі спортсмена та його тренера – якщо завдання та цілі визначені, наприклад, участь в ОІ чи поборотися за ліцензії участі у Всесвітніх Іграх, то за будь-яких обставин можливість знайдеться,”– написав кікбоксер.
 
 
, , , , , , , переглядів: 245

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *