“Ринки працюють, а театр – ні”, – директор рівненського театру б’є на сполох

Щасливе
19.01.2021  16:40

“Ринки працюють, а театр – ні”, – директор рівненського театру б’є на сполох

З березня минулого року театр недоотримав майже 2,5 млн. грн. Це кошти, які повинні були надійти від основної діяльності театру – відвідування вистав глядачами.

  • Ми запланували вистави на січень цього року, продали на них квитки, натомість у країні оголосили локдаун. Тому зараз потрібно думати, як вийти з цієї ситуації. І якщо раніше ми працювали на те, щоб у театрі були повні зали, то тепер прагнемо заповнити їх принаймні на третину. У людей є бажання йти до театру, але немає можливості. Тому дивує іноді ставлення держави до театру. Ми маємо змогу забезпечити дистанцію – глядачі сидять через два стільці та через ряд, проводимо дезінфекцію. Натомість ринки працюють, а театр – ні, – зазначив директор рівненського театру Володимир Петрів.

у  театрі зараз шукають нові форми роботи, щоб залучити глядачів. Зокрема, в театрі мають намір відкрити на двох локаціях додатково дві малі сцени та проводити маленькі вистави, аби привабити відвідувачів і не відбити у них бажання ходити до театру. Адже в умовах карантину на малу сцену реалізують лише 44 квитки, на велику – 150.

 

За інформацією Рівненської обласної ради

, , , , , переглядів: 149

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

МайстерСтом