“Шансів на краще майбутнє в Україні абсолютно ніяких”. Чому рівняни їдуть на заробітки і які бачать перспективи життя в Україні?

Щасливе
15.02.2021  18:41

“Шансів на краще майбутнє в Україні абсолютно ніяких”. Чому рівняни їдуть на заробітки і які бачать перспективи життя в Україні?

За даними Міністерства соціальної політики в Україні,  від 7 до 9 мільйонів українців виїжджає на роботу за кордон щороку. Переважна більшість з них – це тимчасові трудові мігранти, які циклічно їдуть працювати в іншу країну на період від трьох до шести місяців.

Ми поспілкувалися із трьома заробітчанами з Рівненщини, які розповіли про переваги і недоліки роботи за кордоном. Чому вони вирішили поїхати в іншу країну, скільки заробили і чи планують повертатися?

Фото: Економічна правда

Наш  герой:  

Павло (20 років) – студент, працював у Норвегії. Закінчив аграрний коледж, отримав диплом “техніка-програміста”, а зараз навчається в Рівненському державному гуманітарному університеті за спеціальністю “Комп’ютерні науки”. Мав змогу попрацювати в Україні за спеціальністю, але відчув що його знань для цього замало.

Світлини, зроблені Павлом.

Чому з’явилася необхідність їхати за кордон?

Я вирішив поїхати за кордон у зв’язку зі скрутним фінансовим становищем сім’ї, а Україна не так країна, де можна заробити гроші на необхідні речі для комфортного життя.

Де ти працював? Що можеш сказати про ставлення роботодавців до заробітчан?

Працював у Норвегії, в Осло на будівництві. Я задоволений фінансовою частиною. Ставлення було як до людини, тобто ставилися з розумінням і всіляко допомагали. Вдалось заробити чималу суму, однозначну більше ніж якби працював в Україні. За місяць отримав 4-5 середніх заробітніх плат в Україні.

Які плани на майбутнє? Які шанси того, що колись не доведеться їхати з України за гідною зарплатою?

У моїх планах поїхати жити за кордон, адже я не бачу ніякого майбутнього у цій державі. Шансів на краще майбутнє в Україні абсолютно ніяких, бо хто б не був президентом, він буде красти.. Що потрібно? Не говорити, а робити (я про нашу владу). Знищувати коріння корупції, прислуховуватись до людей, і найголовніше – не красти! Тоді все буде добре.

 

 

 

, , , переглядів: 78

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *