Щоб вшанувати пам’ять легендарного мера: у Рівному встановлять погруддя Віктора Чайки

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
24.09.2020  21:00

Щоб вшанувати пам’ять легендарного мера: у Рівному встановлять погруддя Віктора Чайки

Він той, кого усі рівняни згадують з щирою повагою. Одні його любили, інші навіть трохи побоювалися. Але завжди знали, що його слово – закон і за кожну дію, що пов’язана з життям міста треба нести відповідальність. За 18 років управління містом Віктор Чайка став легендарною особистістю і тепер вдячні рівняни хочуть вшанувати його пам’ять, встановивши погруддя у сквері його імені.

Ідею про те, щоб нагадати рівнянам про сильного керівника міста, встановивши його погруддя, запропонував Олександр Кравчук, колишній заступник мера Віктора Чайки. Пропозицію про це озвучив під час партійної конференції «Рівне Разом», звернувшись до Віктора Шакирзяна, він попросив, щоб легендарного мера вшанували, встановивши погруддя у сквері Чайки, з якого він розпочав озеленення міста.

– Надзвичайно важливо вшанувати пам’ять мера, який так доброчесно був його керівником 18 років. Сильний, вольовий, цілеспрямований та чесний – таким пам’ятають Віктора Чайку і хочеться, щоб про його внесок в розбудову Рівного знали й прийдешні покоління, – зауважив Олександр КРАВЧУК. – Ми маємо бути вдячні Віктору Чайці, за те, що саме він почав працювати над розвитком Рівного. Під час його каденції наше місто розвивалося, будувалося та оновлювалося.

Погруддя Віктора Чайки вже замовлено і зовсім скоро його встановлять у сквері. Це далеко не перша добра справа, яку реалізували у Рівному за підтримки ГО «Рівне Разом» та особисто Віктора Шакирзяна. Усі ці проекти є істинним продовженням справ, які колись почав Віктор Чайка. То ж саме зараз Рівне має шанс отримати новий поштовх і стати комфортним, красивим та безпечним для всіх рівнян.

– З всіх кандидатів, які висуваються на посаду мера міста найдостойніший кандидат – Віктор Шакирзян. У нього за плечима великий досвід у будівництві доріг та будинків, він знає, що таке мережі та благоустрій. Він справжній господарник. Така людина має керувати нашим містом, – впевнений Олександр КРАВЧУК. – Саме Віктор Шакирзян на посаді міського голови Рівного достойно продовжить справу, розпочату Віктором Чайкою.

Нагадаємо, що громадська організація «Рівне Разом» вже реалізувала у місті цілу низку суспільно важливих проектів, які спрямовані на розвиток Рівного. А об’єднавшись у нову політичну силу, Рівне Разом буде і далі продовжувати розвиток ініціатив, які спрямовані на підтримку спорту, культури, освіти, підтримку героїв АТО та їх родин, медичних закладів та збереження пам’яток історії міста.

, , , , , переглядів: 207

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *