“Щодня потрібні дороговартісні ліки, без них – біда”: батьки важкохворих діток просять про допомогу

Щасливе
31.01.2021  09:50

“Щодня потрібні дороговартісні ліки, без них – біда”: батьки важкохворих діток просять про допомогу

Ніхто не знає, коли в його будинок постукає біда. І ніхто ні від чого, на жаль, не застрахований.  Як багато важко хворих дітей, які потребують допомоги і відстоюють день у день право на життя. 

Благодійний Фонд “Скарбниця Надії” просить прислухатися до свого серця та долучитися до доброї справи:

“Сьогодні у нас двоє дітей. Ми не знаємо як їх розділити на два прохання. Обоє йдуть дуже важким шляхом, обом завтра треба починати хімію з цитозаром.
Сергійко Пецьков повернувся після високодозованої хіміотерапії з Охматдиту і продовжує лікування у Рівному. Батьки фінансово виснажені, дитина лікується вже більш ніж пів-року.
Алінка Галій тільки повернулась з реанімації і їй терміново треба продовжувати хіміотерапію. Тут ситуація ще складніша. У дівчинки рецидив лейкозу, окрім цього захворювання у дитини ще й генетична хвороба муковісцидоз. Ситуація з грошима теж дуже важка, у дівчинки ще є братик і мама зараз вагітна.
Цитозар у лікарні закінчився. Ми купуємо аналог від іншого виробника Алексан. Вартість одного флакону 1000 гривень, треба 6 флаконів на двох дітей. Окрім того, обом дітям треба Гептрал та інші ліки. Просимо про допомогу. Можна без призначення, зараз всі зібрані кошти йдуть на онковідділення.”
Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916.
КАРТА фонду “Скарбниця Надії”
№ 5169 3305 1506 8762 призначення платежу – добровільна пожертва
Для власників карток Монобанк в розділі “Платежі по Україні” треба набрати назву фонду Скарбниця Надії і вказати суму, яку ви бажаєте пожертвувати.
Для пожертв через інші банки
КБ “Приватбанк”
ЄДРПОУ 37685693
БФ “Скарбниця Надії”
IBAN UA543333910000026007054713460
Призначення платежу – добровільна пожертва
, , , , , переглядів: 117

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

МайстерСтом