Шкільні війни на Рівненщині: носити маску забороняє релігія

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
07.11.2020  17:30

Шкільні війни на Рівненщині: носити маску забороняє релігія

Днями ми повідомляли, що через відмову носити маску вчительку однієї зі шкіл Рівненщини суд оштрафував на 17 000 гривень.

Виявилося, що жінка оскаржуватиме це рішення, однак при цьому починати носити засоби індивідуального захисту не збирається, повідомляє «Рівне 1».

Жанна Тєтєнєва викладає у вараському ліцеї. У неї – понад 20 років стажу і до цього колеги відгукувалися про неї лише позитивно. Проте категорична відмова носити маску у приміщенні школи зводить усі досягнення педагога на нуль.

Жанна Тєтєнєва, яка навідріз відмовляється носити маску — праворуч

Вона ж пояснює свою поведінку просто – не носить ані масок, ані захисних щитків, бо «забороняє релігія»:

Я християнка віри Євангельської й слово Господнє мені категорично забороняє носити маску, оскільки Він створив мене за образом та подобою своєю. Ми з відкритим обличчям, як у дзеркалі, дивимось на Господа. Тому я відмовляюсь носити ці маски й для мене її вдягти – це смерть, – каже Жанна Тєтєнєва.

Водночас, за словами адвокатки Людмили Суржук, відмова від носіння маски через релігію не може бути ваговим доказом, аби виграти суд.

Більше про ситуацію – у сюжеті «Рівне 1»:

, , , , , переглядів: 235

Кількість коментарів: 4
  1. У Біблії говориться, що ми з відкритим лицем дивимося на Господа, але там же сказано, що ми маємо дотримуватися законів людських, законів тієї держави, у якій живемо, маємо бути прикладом, маємо нести відповідальність за це суспільство, тим більше – за дітей. Бог бачить серце, а не обличчя. А це – приклад середньовічного мислення, який не має із вірою нічого спільного. У Києві у молитовних будинках служіння відбуваються і з масками, і з дистанцією, і з обмеженням кількості учасників.

  2. Жанна, ви висловили свою думку, проти вашої релігійної думки не маю нічого проти, але якщо Ви будете переносити вірус і переносити на дітей,нехай ваш Бог і компенсує лікування.

  3. Жодна релігія не забороняє носити маску. Ми всі повинні дотримуватись правил, як цього від нас вимагає влада!!! І для своєї ж безпеки!!

  4. А чим відрізняються всі інші вчительки, які маску надягнули не повністю, ніс не закритий. Це те саме, що не носити її взагалі. Чому їх не штрафують? Школярі з масками на підборідді. Що за двояке ставлення до людей. Всіх – то всіх штрафувати.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *