Скоро відкриття: у Рівному завершують ремонт Будинку Ветеранів

Гринюк Перевезення
Щасливе
07.10.2020  17:00

Скоро відкриття: у Рівному завершують ремонт Будинку Ветеранів

Ще декілька місяців тому створення у Рівному Будинку Ветеранів було нереальною мрією, а зараз у приміщення завозять меблі та готуються до його відкриття. У приміщенні, яке перебувало у аварійному стані, на вулиці Гур’єва, 2, за сприяння ГО “Рівне Разом” було зроблено капітальний ремонт.

Тепер це вже новий простір. Тут будуть збиратися учасники бойових дій АТО ООС (ветерани), родини загиблих Героїв, діти та сім’ї військовослужбовців, а також волонтери. Ініціаторка проекту та волонтерка Вікторія Шинкаренко зазначає, що не потрібно думати про те, що війна закінчилася, вона ближче ніж нам здається. Саме тому до 14 тисяч ветеранів області варто додавати їх родини, бо цей простір створений для них усіх. У «Будинку мрії», як називають його волонтери та активісти, було змінено практично усе: очищено стару штукатурку, замінено проводку та комунікації, встановлено систему опалення. Приміщення адаптували для людей з інвалідністю, уже замовленожж спеціальні розсувні двері для безбар’єрного простору.

– Темпи ремонтних робіт приміщення просто вражають. Але найголовніше те, що якість збережена і нам зробили навіть більше, ніж ми очікували. У Будинку Ветеранів буде автономне опалення, а ми знаємо скільки це коштує, – говорить ініціаторка проекту та волонтерка Вікторія Шинкаренко. – Це простір, в якому є приміщення для мініхостелу, це реконструйовані стіни та додатково укріплені міжповерхові перекриття, нова підлога з пандусами, повністю перероблений санвузол, замінена система опалення та нові меблі. Тут має бути тренінгова зала, кімната психолога, приміщення, дитячий простір і круглий стіл для чаювання.

Вже цього тижня на рівнян чекає урочисте відкриття Будинку Ветеранів. Усі охочі зможуть скуштувати справжньої бійцівської кави з кав’ярні на колесах. А також долучитися до допомоги захисникам України.

– Запрошуємо усіх військових, волонтерів, тих, хто брав участь у реалізації цього проекту на урочисте відкриття. Це буде, дійсно, унікальна подія для нашого міста, адже про створення такого простору мріяли тисячі рівнян, – говорить керівник ГО «Рівне Разом» Віктор Шакирзян. – Наша громадська організація постійно допомагає військовим, то ж це продовження їх підтримки. Самі ветерани – це потенціал держави і ми маємо робити все можливе для їх повернення до повноцінного життя. Чекаємо вас вже 11 жовтня о 12 годині.

, , , , переглядів: 2

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *