Спільна перемога: міська влада Рівного дослухалася вимог ГО «Рівне Разом»

Щасливе
08.07.2020  17:40

Спільна перемога: міська влада Рівного дослухалася вимог ГО «Рівне Разом»

Впродовж останніх чотирьох місяців батьки обласного центру страждали від того, що дитячі садочки не працювали. Батьки втрачали роботу, а дати не мали належного дошкільного навчання. Саме тому ГО «Рівне Разом» поставила за мету змусити владу міста нарешті відкрити очі на цю проблему та знайти шляхи її вирішення.

Так, спочатку громадська організація провела громадське слухання з батьками, щоб розуміти їх потреби та їх бачення розв’язки цієї проблеми.

Далі, бачачи відсутність жодних реацій влади, голова ГО «Рівне Разом» Віктор Шакирзян зареєстрував електронну петицію, в якій було чітко визначено вимоги щодо відкриття та роботи дитсадків у період карантину.

Петиція буквально за кілька днів назбирала необхідну кількість підписів на сайті Рівнеради, але ще не чекаючи 300 голосів, активісти громадської організації на чолі з Віктором Шакирзяном вирушили до столиці, щоб і там почули «голос» рівнян та їх вимоги. В Міністерстві протест почули та пообіцяли вирішити проблему тисяч батьків Рівного.


Тепер нарешті влада міста дослухалася до рівнян та затвердила відкриття дитсадків у місті з 20 липня.
– Вітаю зі спільною перемогою! Місцеві чиновники дослухалися до наших звернень. Активісти та волонтери ГО “Рівне Разом” досягли основної мети, аби влада почала діяти! Сьогодні Комісія ТЕБ і НС прийняла довгоочікуване рішення нагальної проблеми, з якою зіткнулися тисячі рівнян, – говорить голова ГО «Рівне Разом» Віктор Шакирзян. – Сподіваюсь, що чиновники зуміють організувати дотримання всіх вимог для збереження життя і здоров’я дітей та працівників закладів.

Водночас громадська організація продовжує соціальний проект щодо ефективності протиепідеміологічних заходів у місті та роздає засоби індивідуального захисту містянам для їх безпеки та захисту.

, , , переглядів: 473

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *