Стало відомо ім’я ще одного кандидата на посаду мера Рівного

Щасливе
30.08.2020  15:23

Стало відомо ім’я ще одного кандидата на посаду мера Рівного

Заяву про намір брати участь у виборах на посаду міського голови Рівного у День міста зробив депутат Рівненської міської ради, голова Рівненської ОДА (2016-2019рр.) Олексій Муляренко.

  • Ці місцеві вибори точно будуть цікавими, адже ми маємо чимало кандидатів на цю посаду і заяву діючого мера про відмову від балотування. Тому виборчий процес точно не обійдеться без сюрпризів. Я прийняв рішення балотуватися на посаду міського голови Рівного, – заявив Олексій МУЛЯРЕНКО. – Розумію, що це рішення буде впливати на життя моєї родини та на життя міста вцілому на прийдешні роки. Рівне – улюблене, гарне, чарівне, зелене, але, на жаль, наше місто надто повільно розвивається і тому прийшов час нового поштовху та його перезавантаження.

Олексій Муляренко запевнив, що має в команді людей з досвідом, які готові працювати в майбутній міській раді. А на питання про те, кого з кандидатів вважає своїми найбільшими конкурентами запевнив, що це можна буде побачити вже найближчим часом.

  • Є сильні опоненти і цього не варто приховувати. Дехто ще до початку виборчої компанії почав завішувати усе місто своїми рекламами, але наша команда, на жаль чи на щастя, в своїй роботі стільки коштів не буде використовувати на борди чи іншу зовнішню рекламу, – зазаначив Олексій Муляренко. – Ми будемо робити акцент на інтелектуальній, інтелігентній компанії, щоб кожен розумів, з якими меседжами ми йдемо і що хочемо змінювати у місті.

Після офіційної заяви про намір балотуватися на посаду міського голови Олексій Муляренко нагородив відзнаками та подарунками переможців фотоконкурсу конкурсу #ріднеРівне 1000 історій нашого прапора. А також зробив подарунок для Клубу вболівальників рівненського спідвею.

  • З нагоди Дня міста ми отримали від Олексія Муляренка сертифікат на придбання поливальної машини, яка дуже потрібна для проведення усіх наших змагань, – говорить український спідвейний гонщик, багаторазовий призер чемпіонатів України, вихованець рівненського спідвею Марко ЛЕВІШИН. – Це не вперше Олексій Віталійович підтримує рівненький спідвей за що ми йому щиро вдячні.

, , , , переглядів: 1 119

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *