Суддя з Рівненщини, яка на 8 місяці вагітності, захворіла на коронавірус

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
11.01.2021  14:02

Суддя з Рівненщини, яка на 8 місяці вагітності, захворіла на коронавірус

Олександра Жуковська – суддя Дубенського міськрайонного суду Рівненської області і блогерка.

На своїй сторінці у Facebook жінка повідомила, що на 8 місяці вагітності  захворіла на COVID-19.

“Завдяки блискавичній реакції гінеколога і ранній діагностиці, мене вчасно госпіталізували. У нас в області лише Дубенський пологовий будинок приймає вагітних із ковід.

Це було схоже на якийсь психоделічний фільм. Постійно в чотирьох стінах. Люди безликі у захисних костюмах. Почуваєшся препаршиво, отримуєш по 12-14 препаратів вдень і вночі: від вітамінок/травок до антибіотиків/кортикостероїдів. Від спазмуючого кашлю і пневмонії палають легені. Але найгіршим виявився багатоденний біль в кістках, одночасно у всіх, що здавалось ніби почались пологи. Тому і спалось лише по 2-4 години на добу.
Зате спокійно, бо під контролем медиків: гінекологів і терапевта, акушерочки поряд, перевірка серцебиття дитинки по 3-5 разів на добу. І це допомагало підтримувати гарний настрій.
Враження від Дубенського пологового будинку якнайкращі. Палата чистенька, акуратна, із киснем, санвузлом і гарячою водою.
І годували добре. Звичайно, лікарняна їжа не солена, не приправлена, але досить різноманітна. Мені вистачало і я розважалась тим, що фотографувала раціон)))
Працівники привітні та відповідальні. Та навіть не знаю як вони виглядають, адже бачила лише очі за захисними щитками…
Велика подяка медикам за їх нелегку і самовіддану роботу.
Всім здоров‘я!”
Центр громадського здоров’я при МОЗ повідомляє, що вагітні жінки не є більш сприйнятливими до COVID-19, ніж інші люди. У групі ризику лише вагітні із супутніми патологіями: цукровим діабетом, онконедугами, хронічними захворюваннями легень, імуносупресивними станами тощо.
Поради щодо лікування коронавірусної інфекції у вагітних жінок можна прочитати на офіційній сторінці МОЗ: https://covid19.phc.org.ua/vedennya-vipadku/#features-of-medical-care-for-pregnant-women-with-suspected-covid-19
, , , , , , переглядів: 169

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *