Той, хто славить Рівне – Євген Кучерук

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
02.08.2021  12:55

Той, хто славить Рівне – Євген Кучерук

Якщо запитати в тих, хто працює у медицині України, з яким іменем та прізвищем у них асоціюється Рівне, то вони без сумнівів скажуть про те, що це головний лікар Центральної міської лікарні Євген Кучерук.

За його плечима потужний колектив, десятки років плідної праці, досягнень та звершень: сотні лікарів, які змогли себе знайти та зреалізувати, тисячі людей, яким допомогли і врятували життя. За період боротьби з коронавірусом Центральна міська лікарня під керівництвом Євгена Філімоновича довела, що рівненські лікарі здатні творити дива і готові щоденно рятувати життя людей.

Євгена Кучерука за час боротьби з пандемією назвали тим, хто робить неможливе. Адже цей час довів, що ЦМЛ є сучасним медичним закладом справді європейського рівня.

Прекрасний комунікатор і лікар-організатор із величезним досвідом Євген Кучерук легко налагоджує зв’язки, залучаючи до співпраці найпередовіші клініки Європи та України, отримуючи від них підтримку, технології, обладнання та практичний досвід фахівців.

Його ентузіазм викликає захват і долає всі перепони. Він має багато планів і мрій. Однією з таких було відкриття кисневої станції на території Центральної міської лікарні і ця мрія стала реальністю. Вона є однією з найпотужніших в Україні. 2,5 тисячі кубів кисню на добу може виробляти. Якщо на балони, то це 400 балонів.

Євген Кучерук доводить, що зусилля однієї людини здатні творити історію та змінювати Рівне…

, , , , , переглядів: 216

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *