У Дубно відбулася виставка “У пошуках гармонії”

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
03.02.2021  19:20

У Дубно відбулася виставка “У пошуках гармонії”

У Дубенському замку відбулася презентація персональної виставки “У пошуках гармонії” подружжя Сергія і Тетяни Омельченків – професійних художників, випускників Львівської академії мистецтв. Майстри представили свій іконопис, живопис, текстиль, ляльки-мотанки та інші високо художні вироби.
На заході були присутні працівники Заповідника м. Дубно, студенти Коледжу культури та мистецтв м. Дубна, краєзнавці, а також начальник відділу культури і туризму виконавчого комітету Володим-Волинської міської ради, митці, учасники творчого об’єднання художників “Колорит” та гості з м. Володимир-Волинський.
Сергій Омельченко продемонстрував усім присутнім власне відео процесу виготовлення ікон, озвучуючи кожен свій крок – від процесу підготовки основи, накладання левкасу на дошку, виконання живопису яєчною темперою, золочення і до лакування готового виробу. Було надзвичайно цікаво і пізнавально.
Різьблений кивот ікони Божої Матері для каплиці Святого Володимира та кивот для голгофського хреста (XVI ст.) в Успенському соборі м. Володимира-Волинського – це роботи Сергія. Чимало ікон Сергій створив для кафедрального собору Вінниці, Зимненського монастиря та Києво-Печерської лаври.
Тетяна Омельченко представила свої тканні картини в техніці гобелена. Її картини експонувались на обласних, всеукраїнських та міжнародних виставках. Крім текстилю, Тетяна творить у техніці олійного живопису та іконопису.
Роботи подружжя знаходяться у багатьох храмах, монастирях та приватних колекціях в Україні і за кордоном. Сергій і Тетяна – учасники численних виставок. Уже цього року в Німеччині, м. #Zwickau (Цвікау), було організовано цікавий спільний виставковий проект «У пошуках гармонії» родини Омельченків.
Доречі, художня виставка Тетяни та Сергія ще певний час буде експонуватися в Дубенському замку. Рекомендуємо відвідати виставкову залу і спробувати знайти свою гармонію:)
, , , , переглядів: 161

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *