У Костополі відкриють відділення гандболу для дівчат

З вересня в Обласному спортивному ліцеї в Костополі запрацює відділення гандболу для дівчат. Це буде другий такий підрозділ у Рівненській області після Рівного. Як зазначив голова обласної ради Андрій Карауш, нове відділення стане важливою базою для підготовки гравчинь жіночої команди «Рівне ДЮСШ 4», яка виступає в Суперлізі, а також для національної збірної. Набір ліцеїсток розпочнеться … Читати далі У Костополі відкриють відділення гандболу для дівчат