У Рівненській міській раді провели вже третій духовний ранок

Щасливе
27.05.2021  14:09

У Рівненській міській раді провели вже третій духовний ранок

В стінах Рівненської міської ради проводять вже третій Духовний ранок. Цього разу тема зустрічі стосувалася відповідального батьківства та цінностей, на основі яких варто виховувати дітей.

  • Батьківство – це високий рівень відповідальності. Благословенними є ті діти, які приймають і зберігають передане їм від батьків. ‌Якщо ми хочемо виховати наших дітей добрими і чесними людьми, то для цього потрібно налагодити свої батьківські відносини до дітей, правильно їх виховувати і змінювати їх любов’ю, – говорить міський голова Рівного Олександр Третяк. – Глибока суть відповідального батьківства полягає в тому, що батьки мають починати виховання дитини з самих себе. Батьки не зможуть передати своїй дитині те, чого не мають самі. Дрібниць у цій сфері не буває – діти зауважують все.

Особливістю цього Духовного ранку стала присутність науковців та родин, які виховують прийомних дітей, щоб вони поділилися досвідом та думками з цього важливого питання.

  • Такі заходи – це перетин духовного та світського і добре, що влада не боїться говорити про речі, що важливі в сучасному світі – віра, духовність, виховання підростаючого покоління, – ділиться думками доцент НУОА Світлана Филипчук.

, , , переглядів: 247

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

МайстерСтом