У Рівненській області правопорушники заподіяли шкоду державі на суму понад 24 млн.грн

Щасливе
11.01.2021  09:30

У Рівненській області правопорушники заподіяли шкоду державі на суму понад 24 млн.грн

Інспектори Державної екологічної інспекції Поліського округу здійснили рейдовий захід на території Володимирецької  селищної ради Володимирецького  району Рівненської області 23 грудня. Вони перевіряли чи дотримуються вимог природоохоронного законодавства у цій місцевості.

 За результатами перевірки вони встановили факти незаконного видобування будівельного піску (близько 28963 м3  об’ємом) та незаконної порубки 16  сосон невідомими особами.     Правопорушники своїми діями заподіяли шкоду державі внаслідок самовільного користування надрами на суму 24,3 млн. грн., внаслідок незаконної рубки дерев на суму 62,4 тис. грн.

Оскільки в діях осіб вбачаються ознаки кримінального правопорушення, матеріали по даному факту направленні в правоохоронні органи для встановлення та притягнення до відповідальності винних осіб.

Статтею 69 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» від 25 червня 1991 року № 1264-XII зазначено, що шкода, заподіяна внаслідок порушення законодавства про охорону навколишнього природного середовища, підлягає компенсації, як правило, в повному обсязі без застосування норм зниження розміру стягнення та незалежно від збору за забруднення навколишнього природного середовища та погіршення якості природних ресурсів.

, , , , , переглядів: 125

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *