У Рівненському державному гуманітарному університеті переобрали ректора

Щасливе
22.10.2020  09:20

У Рівненському державному гуманітарному університеті переобрали ректора

 

Вибори ректора РДГУ, перенесені через карантин, відбулися у середу, 21 жовтня.  На посаду ректора рівненського вишу претендували троє кандидатів: Руслан Постоловський, Олег Ставицький та Петро Тадеєв.

За результатами голосування перемогу здобув Руслан Постоловський, який очолював РДГУ впродовж понад двох десятиліть – з травня 1999 – до березня 2020 року.

Постоловський Руслан Михайлович – професор, кандидат історичних наук, заслужений діяч науки і техніки України, член-кореспондент Міжнародної слов’янської академії наук, член-кореспондент Академії педагогічних і соціальних наук, академік Української академії економічної кібернетики, відмінник освіти України, президент міжнародного центру «Геополітика», завідувач кафедри всесвітньої історії, ректор Рівненського державного гуманітарного університету.

25 березня 2020 року Руслан Постоловський був звільнений з посади у зв’язку із закінченням контракту. Виборам ректора, призначеним на квітень, завадив жорсткий карантин.

Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ) – багатопрофільний заклад вищої освіти, який здійснює підготовку фахівців з педагогічних, природничих, культурно-мистецьких, економічних спеціальностей. Історія РДГУ розпочинається з відкриття Ровенського вчительського інституту в 1940 р., Ровенського інституту культури в 1979 р. та їх об’єднання в 1998 р. у Рівненський державний гуманітарний університет, що дає закладу змогу поєднати багаторічний досвід з інноваційним потенціалом сучасних технологій навчання студентів.

У  Рівненському державному університеті працює більше тисячі працівників, навчається майже шість тисяч студентів. У РДГУ дев’ять факультетів: педагогічний, психолого-природничий, історико-соціологічний, іноземної філології, української філології, математики та інформатики, фізико-технологічний, документальних комунікацій та менеджменту, художньо-педагогічних), інститут мистецтв, інститут психології та педагогіки, інститут довузівської підготовки та післядипломної освіти.  До структури університету входять Сарненський педагогічний коледж,  Дубенський коледж, Дубенський коледж культури і мистецтв, Рівненське музичне училище. 

Фото із сайту РДГУ

, , переглядів: 75

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *