У Рівному діти вивчатимуть Святе Письмо за допомогою сучасних технологій

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
21.09.2020  21:00

У Рівному діти вивчатимуть Святе Письмо за допомогою сучасних технологій

У неділю, 20 вересня, на території Свято-Покровського катедрального собору Православної Церкви України учні та викладачі найбільшої у місті недільної школи приймали подарунки. Громадська організація “Рівне Разом” та її голова Віктор Шакирзян вирішили придбати для навчального закладу інтерактивну дошку. Зараз у рівненській недільній школі “Премудрість Божа” є вісім вікових груп, де навчається 250 дітей, тож волонтери впевнені, що спеціальне обладнання стане цікавим доповненням до уроків.

Голова ГО “Рівне Разом” Віктор Шакирзян каже, що коли до нього звернулися представники недільної школи, він одразу відгукнувся на прохання про придбання потрібного обладнання. Кандидат на посаду міського голови Рівного Віктор Шакирзян вважає, що процес духовного виховання дітей – це важлива справа, до якої потрібно підходити з усією відповідальністю.

“Ми вирішили підтримати недільну школу, бо хочемо, аби діти мали можливість, якомога раніше засвоїти християнські цінності і етику. Переконаний, що це дозволить їм знайти правильну дорогу у житті. Ми і надалі продовжуватимемо підтримувати українську церкву”, – каже голова ГО “Рівне Разом”.

Священник ПЦУ отець Василь Рудницький, який сприяв придбанню інтерактивної дошки, розповів, що ця недільна школа є найбільшою у Рівному та області. У ній діти вивчають основи святого письма, катехізису та літургіки, а це сприяє їх духовному розвитку. Отець Василь також зауважив, що недільна школа якраз відзначила своє двадцятиріччя, тож інтерактивна дошка стала чудовим подарунком для дітей і викладачів.

“Впродовж двох десятиліть досвідчені викладачі працюють з дітьми, вивчають з ними Святе Писання та церковну історію. Важливо виховувати дітей в християнському дусі. Тож, аби зацікавити дітей ще більше, виникла потреба в інтерактивній дошці. Ми звернулися до Віктора Шакирзяна, який відгукнувся і подарував нам її”, – розповів священник ПЦУ отець Василь Рудницький.

, , , , переглядів: 183

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *