У Рівному хочуть створити відкритий простір для жінок

Щасливе
09.03.2021  16:40

У Рівному хочуть створити відкритий простір для жінок

В обласному центрі плануєть створити простір для жінок Open Women Space на базі Міського Будинку Культури та створення Асоціації дієвих жінок Рівного.
Створення такого простору є важливим для міста. Адже неодноразово рівнянки наголошували, що їм бракує майданчика, простору, де вони могли б відпочити та поспілкуватися, знайти нові знайомства і прослухати майстер-класи, обговорити спільні акції та ідеї розвитку міста. Тепер же влада робить перший крок для того, щоб об’єднати активних жінок та створити для них комфортний простір для дозвілля і нетворкінгу.
– Мені як міському голові надзвичайно важливо, щоб активні жінки нашого міста об’єднувалися між собою, щоб разом робити внесок у розвиток нашої громади. Тому ми маємо дві ключові ідеї – створення Асоціації дієвих жінок Рівного та в перспективі – відкриття сучасного простору для жінок Open Woman Space на базі Міського будинку культури, – говорить міський голова Олександр Третяк.
Створення такого простору важливе для проведення спільних заходів благодійних, соціальних та мистецьких проектів. Переконаний, що тільки спільними зусиллями ми зможемо зробити так, щоб жінки почувалися більш впевнено та реалізовували себе.
Перша зустріч з активними жінками Рівного була для того, щоб усі вони продумали ідеї та бачення цього простору і спільно могли б приступити до його реалізації.
, , , переглядів: 209

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *