У Рівному оголосили конкурс екологічних ініціатив

Щасливе
06.06.2020  17:45

У Рівному оголосили конкурс екологічних ініціатив

Місто Рівне повинно бути зразком екологічності. І щоб це було не просто на словах, а і в реальності, з ініціативи директора компанії “Захід-Трансбуд” Віктора Шакирзяна оголошено конкурс “Екологічних ініціатив Рівного”. Мета проекту – оновити Рівне та зробити його чистим, квітучим.
– Я давно мріяв, щоб Рівне стало прикладом екологічності для усієї України. І від нас залежить, те, якою ми залишимо нашу планету, наше місто для майбутніх поколінь, – говорить Віктор Шакирзян.

Кожен активний рівнянин може запропонувати свою креативну ідею покращення міста. Будь-які ідеї мають право на існування: чи це облагородження прибудинкової території багатоквартирного будинку чи парку, встановлення контейнерів для сортування сміття, приведення в порядок громадських місць.

– Кожен рівнянин здатен внести своє частку в нове обличчя Рівного, адже хто як не мешканці знають, де краще облаштувати сквер, додати насадження чи облаштувати парк. То ж чекаємо ваші ідеї, – наголосив директор компанії “Захід-Трансбуд” Віктор Шакирзян. – Найкращі екологічні проекти отримають фінансову та організаційну підтримку від керівника компанії “Захід-Трансбуд” Віктора Шакирзяна.

Проекти будуть реалізовані впродовж 2021-2021 років. До їх реалізації залучатимуть громадських активістів, висококваліфікованих професіоналів та соціально відповідальні підприємства. Свої напрацювання та проекти екологічної тематики можна надсилати до 20 червня на електронну пошту transbud2012@gmail.com.

– Багато що у нашому місті залежить від внеску кожного. То ж варто розпочати цей процес, а далі, впевнений, що долучаться ще чимало однодумців, – резюмував автор проекту. – Тільки спільними зусиллями можна зробити Рівне комфортним, озелененим та квітучим. То ж чекаємо ваших проектів, щоб разом втілити їх у життя.

, , , , , переглядів: 860

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *