У Рівному цієї неділі відкриють театральний сезон

Щасливе
16.09.2021  09:00

У Рівному цієї неділі відкриють театральний сезон

19 вересня Рівненський обласний академічний музично-драматичний театр розпочинає новий сезон.

Відкриють сезон Шекспірівським «Гамлетом»! Чому «Гамлет»? Бо постановка про данського принца – це наша найсвіжіша вистава, що викликала чималий інтерес серед рівненської публіки наприкінці минулого сезону і йшла з аншлагами.

Нагадаємо, що інтерес до прем’єрного «Гамлета» у Рівному був надзвичайний: на перші три прем’єрні вистави були продані майже усі квитки, бо рівняни скучили за мистецтвом живого театру.

– Мені здається, що п’єса Шекспіра є «каменем спотикання» усієї світової культури. Тому і хочеться спіткнутися об щось значуще та масштабне. А тоді, перечепившись, зупинитися і з’ясувати причини такого свого спотикання. У цього матеріалу колосальний енергетичний і художній потенціал, що надзвичайно впливає на людину. «Гамлет» дозволяє говорити про те, що болить і мені особисто. У перекладі Юрія Андруховича Гамлет – «наш», тобто з відчуттям теперішнього часу, його проблем, трагедій та метаморфоз, – наголосив режисер та директор театру Володимир ПЕТРІВ.

Квитки на цю та інші вистави можна придбати у касі театру та на театральному сайті. Телефон каси театру 0362 633-447, 067 320-22-00. Також на dramteatr.com.ua вже розміщений репертуар на вересень-жовтень 2021 року.

, , , , переглядів: 150

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

МайстерСтом