У Рівному в органному залі провели першу весільну церемонію

08.08.2020

У Рівному в органному залі провели першу весільну церемонію

 

Відтепер наречені матимуть змогу поєднати свої закохані серця й офіційно зареєструвати свій шлюб у Залі камерної та органної музики Рівненської обласної філармонії. Першими в унікальному місці, де поєдналися історія та мистецтво, урочисто обмінялися весільними обручками, а також передали естафету іншим парам, директор Рівненської обласної філармонії Микола Орешко та Оксана Шумарова. Молодята дуже хвилювалися, адже не лише розпочинали пілотний проєкт Мін’юсту, а й офіційно стали подружжям.

Прем’єрна церемонія реєстрації шлюбу в Залі камерної та органної музики, під звуки старовинного органа й камерного оркестру та в незабутній атмосфері вікової пам’ятки Рівного відбулася 7 серпня.

 

Фото Олександра Харвата Alex Kharvat

На Рівненщині вже 4 прекрасні місця, де можна провести красиву церемонію офіційної реєстрації шлюбу, обряду ювілейного весілля: у Рівному в Міському будинку культури, в готелі «Случ» у Сарнах, Дубенському замку і от відтепер у Залі камерної та органної музики, що в центрі міста на майдані Музики, 1.

Пілотний проєкт Мін’юсту «Шлюб за добу» стартував у Рівному 2017 році. Поступово до переліку міст, у яких проводиться церемонія одруження у скорочені терміни додалися – Дубно та Сарни. З того часу сервіс користується неабиякою популярністю в жителів Рівненської області. Відтак, з моменту запровадження проєкту більше 2000 громадян скористалися послугою, інформує Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції – м. Львів.

Пришвидшена послуга одруження «Шлюб за добу» коштує від чотирьох до семи тисяч гривень. Юридичний супровід забезпечують працівники органів ДРАЦС Рівненської області.

 

, , , , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *