У Рівному відкрилася виставка «Лісова пісня» у графіці

Щасливе
25.02.2021  11:00

У Рівному відкрилася виставка «Лісова пісня» у графіці

Напередодні 150-ї річниці від дня народження видатної письменниці Лесі Українки у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відкрилася виставка – «Лісова пісня» у графіці Віталія Литвина».

На виставці представили 23 графічні роботи художника, які ілюструють драму-феєрію Лесі Українки «Лісова пісня».

Про це розповіли у РІвненській ОДА.

Віталій Тимофійович Литвин (1937-2002) – рівненський художник-графік, який працював у 1967-1979 роках у рівненських художньо-виробничих майстернях, був учасником багатьох всеукраїнських та обласних виставок. Потому переїхав до Канади. Серед його творів чільне місце посідають ілюстрації до поезій Тараса Шевченка та Лесі Українки.

Розпочали захід учениці ЗОШ №20, які продекламували уривки із віршів Лесі Українки.

Відвідали відкриття виставки фахівці управління культури і туризму Рівненської ОДА Юрій Калітинський та Назар Волощук, які анонсували заходи до 150-річчя від дня народження Лесі Українки, що проходитимуть у Рівному.

Серед гостей заходу була двоюрідна сестра художника Віталія Литвина пані Галина, яка поділилася теплими спогадами про брата.

Доповнена виставка книгами творів Лесі Українки, які видавалися в Україні та за її межами, скульптурними портретами, ювілейними медалями та іншими експонатами, які є частиною колекції Рівненського обласного краєзнавчого музею.

Працювали над створенням виставки працівникисектору мистецтв та відділу нової та новітньої історії.

, , , , , переглядів: 81

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *