У Рівному відкрили фотовиставку “Мамина любов”

Щасливе
03.05.2021  10:30

У Рівному відкрили фотовиставку “Мамина любов”

У ТРЦ Злата Плаза на нульовому рівні відбулося відкриття фото виставки і презентація нового проєкту «Мамина любов».

«Мамина любов» – це спільний проєкт громадської організації ЛІТЕКО, фотографині Анни-Марії Далі та фотостудії Point Studio, метою якого є формування морально-духовних цінностей у дітей та молоді, виховання почуття любові, поваги, милосердя та чуйності, утвердження в свідомості і почуттях образу матері як найдорожчої людини у житті кожного, популяризація сім’ї та родини.

Мама… На перший погляд, це слово таке просте і невигадливе, проте водночас складне у своєму безмежному поєднанні образів та спогадів. Воно уособлює у собі усю любов та ніжність, що лишень є на землі. Воно пахне молоком, запашними травами, весняною свіжістю та ще чимось солодко-медовим. На дотик ніби ніжні пелюстки тисячі білих тюльпанів, що, зігрівшись вдосталь сонячним теплом, от-от розкриються, заповнивши усе довкола неймовірним ароматом. У цьому слові чується і веселий щебет птахів зранку, і шелест липи гарячого літнього вечора, і сумна журавлина пісня восени, і плескіт дитячих долоньок, і тихий шум нічного дощу.

Мати для кожного з нас є безмежним джерелом любові та турботи. Здається, вона завжди поруч – коли на вулиці спіткнувся, впав і розбив коліно, отримав погану оцінку у школі, посварився з другом чи побився з однокласником. Ніжний дотик та тепло материнських рук ми не сплутаємо ні з чим, тембр голосу назавжди закарбується у нашій пам’яті крізь роки, а запах волосся нагадуватиме ті часи, коли обійми з матусею здатні були вирішити усі негаразди, утішити та підбадьорити.

Материнське серце – велике та світле. Воно сповнене гарячою любов’ю, вірою та щирими молитвами за долю дитини. У ньому – лише найчистіші думки та помисли. Нехай кожен, хто має щастя мати матір, береже її як найцінніший скарб на землі.

Голова ГО ЛІТЕКО Людмила Стасюк

, , , , , переглядів: 232

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *