У Рівному відкриття театрального сезону покажуть онлайн

Щасливе
27.09.2020  09:00

У Рівному відкриття театрального сезону покажуть онлайн

У неділю, 27 вересня, о 19:00 шевченківською містерією за Т.Шевченком “Та не однаково мені…” Рівненський обласний академічний музично-драматичний театр відкриває новий театральний сезон і має в планах пряму трансляцію. Про це повідомила завліт Ірена Боровець.
“Любі! Вже завтра, 27 вересня наша глядацька зала задихає на повні груди! Ми відкриваємо сезон! Вас буде не так багато, як би нам хотілося… Не через Вашу байдужість до події, а через карантинні обмеження. Бо ж за законом маємо право продати лиш 1/3 усіх місць. Чи варто казати, що бажаючих потрапити на виставу виявилось набагато більше! Враховуючи ці обставини, Управління культури та туризму Рівненської ОДА зробило нам подарунок:
 усі, хто не потраплять завтра у театр, зможуть переглядати виставу у прямому ефірі на нашому Youtube каналі та сторінці Facebook”, – йдеться у повідомленні у фейсбук.
Прем’єра поетичної містерії за Тарасом Шевченком відбулась у 2014 році. Режисер вистави, народний артист України, шевченківський лауреат Володимир Петрів, приурочив її до 200-річчя Великого Кобзаря. Понад рік постановка йшла з безперебійними аншлагами. У 2015-му з технічних причин показ вистави довелось припинити. У 2020 році відновлена шевченківська містерія повертається на велику сцену. “Та неоднаково мені…” – це червоно-чорне плетиво поезії, пластики, етнічної музики, сольного та хорового співу на основі поеми “Великий льох”. У півторагодинній постановці задіяний практично увесь творчий склад театру: актори, балет та оркестр.
У вересні у Рівненському облмуздрамтеатрі заплановані ще дві вистави: 29 вересня о 18.00 – “Останній строк” на малій сцені та 30 вересня о 18.00 – “Сватання на Гончарівці”.
На жаль, відповідно до карантинних обмежень, кількість квитків на всі вистави обмежена. Замість 600 глядачів великий зал може прийняти лише 200… Для резервування місця у залі глядача необхідно підійти у касу театру.
Власники невикористаних минулосезонних квитків можуть скористатись ними у цьому театральному році. Якщо ви купували квитки через інтернет, видрукуйте бланк і з ним звертайтесь у касу. Телефони каси 0362 633-447, 067 320-22-00.
Вирушаючи у театр, прохання не забувати про засоби індивідуального захисту.
, , , , , переглядів: 224

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *