У Рівному відзначили храмове свято

Щасливе
03.05.2021  21:06

У Рівному відзначили храмове свято

У Світлий понеділок храмове свято відзначає Свято-Воскресенський собор Рівного. З цієї нагоди у кафедральному соборі була відслужена Божественна літургія, яку очолив архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон.
Владиці співслужив благочинний Свято-Воскресенського собору протоієрей Сергій Лучанін, намісник Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) та клірики Свято-Воскресенського і Свято-Покровського кафедральних соборів.
За святковим богослужінням разом із духовенством і громадою молився декан Римо-Католицької Церкви отець Владислав Чайка.
Під час Малого входу архієпископ Іларіон, з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, підніс до сану ігумена насельника Свято-Воскресенського Гурбинского монастиря ієромонаха Луку (Заня).
За літургією архіпастир прочитав молитву про припинення епідемії.
Після запричасного стиха благочинний кафедрального храму протоієрей Сергій Лучанін прочитав Пасхальне послання архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона.
По завершенні літургії відбувся Хресний хід навколо собору, по завершенні якого архіпастир подякував духовенству і парафіянам за спільну молитву та привітав кліриків собору і парафіян із храмовим святом.
, , , переглядів: 163

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *