У Рівному зніматимуть унікальний документальний фільм

Щасливе
18.08.2020  20:00

У Рівному зніматимуть унікальний документальний фільм

У Рівному створять унікальний документальний фільм у пам’ять про героїчний бойовий шлях бійців батальйону імені генерала Кульчицького. Стрічка, присвячена пам’яті загиблих у війні на Сході бійців підрозділу. У ній глядачі побачать земляків-рівнян – Мирослава Сливку (Монаха) та Богдана Бігуса (Каспера), які були бійцями батальйону оперативного призначення.

– Всі ці кадри війни я фільмував спочатку просто для себе, а вже після загибелі побратимів, вирішив створити фільм, який розкаже усім про те, якою насправді є війна, з якими устремліннями йшли на фронт полеглі товариші і з якими випробуваннями довелося зіткнутися цим мужнім людям, – говорить автор ідеї, рівнянин Михайло Баланович (Балан).

Автори фільму шукали підтримку меценатів, які допомогли б у створенні такої важливої стрічки. Вони звернулися до ГО «Рівне Разом» та особисто Віктора Шакирзяна і він без вагань погодився фінансово підтримати цей проект. Адже сам Віктор Шакирзян від початку військової агресії на Сході постійно допомагає бійцям на фронті, підтримує їхні родини, фінансує створення Будинку Ветеранів у Рівному. То ж не зі слів знає, наскільки важливо розповідати правду про цю неоголошену війну і зберігати пам’ять про тих, хто загинув у боротьбі за волю і незалежність нашої держави.

– Батальйон імені Генерала Кульчицького був створений у перші дні війни з добровольців самооборони Майдану. Зберегти пам’ять про полеглих Героїв цього легендарного підрозділу, розповісти про їхній подвиг, наше спільне завдання і відповідальність, як перед українськими захисниками, так і перед нащадками, – говорить Віктор Шакирзян.

Режисером фільму став відомий рівненський медійник Андрій Смусь. Він переконаний, що ми усі не маємо забувати про мужніх воїнів, які виборюють наш сувернітет на сході України. Ця тема не є чужою для родини рівненського медійника і він впевнений, що стрічка не залишить байдужим жодного українця.

Попереду чекає перегляд та обробка сотень годин документальних кадрів з лінії фронту і вже згодом усі побачать унікальний фільм про наших земляків, хто на сторожі незалежності на землі та на небесах…

, , , , , переглядів: 340

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *