У Сарнах з’явиться сучасне приймальне відділення та обладнання для порятунку хворих

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
26.03.2021  18:29

У Сарнах з’явиться сучасне приймальне відділення та обладнання для порятунку хворих

Комплексну медичну допомогу в покращених умовах надаватимуть у Сарненській ЦРЛ. В закладі триває реконструкція приймального відділення в рамках президентського проєкту «Велике будівництво».

Про це повіомили у Рівненській ОДА.

 

Хід робіт оглянули заступник міністра інфраструктури і розвитку територій Іван Лукеря та заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська.

Оновлене приймальне відділення має ізоляційну, інфекційну та рентген кімнати, операційну палати, лабораторну, а також боксоване приміщення для хворих на COVID-19 і спеціальне крите приміщення для заїзду швидкої.

За словами Людмили Шатковської, площа приймального відділення становитиме 844 квадрати. На реконструкцію спрямовано понад 20 мільйони гривень. Більша частина із державної субвенції, решта – з районного бюджету.

Реконструкція приймальних відділень є одним з напрямків реалізації президентської програми «Велике будівництво» і  скоротить час на порятунок життя і здоров’я пацієнтів. Як повідомив заступник керівника Офісу президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко, в 2021 році будуть реконструйовані 177 приймальних відділень по всій країні.

, , , , , переглядів: 244

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *