У центрі Рівного буде супермаркет незвичного формату

03.08.2020

У центрі Рівного буде супермаркет незвичного формату

Вже точно відомо, що в грудні у ТРЦ “Злата Плаза” відкриють “Сільпо”. І туди ходитимуть не тільки, щоб скупитись, а й подивитись та отримати  яскраві враження. В інших містах України вже є магазини з власним тематичним дизайном, наприклад, Ван Гог, Світ Мавки, Дикий Захід, Міжгалактичний корабель, Стародавня друкарня. Цікаво, а яким побачать новий супермаркет рівняни та гості міста?

“Індивідуальний тематичний дизайн, високий рівень сервісу, широкий асортимент товарів, найсучасніші технології. Візит у “Сільпо” стане для вас не тільки походом за продуктами, а за враженнями і гарним настроєм”, – повідомляє zlata-plaza.com.ua. – В інших містах України вже є магазини у стилі Ван Гога, Мавки, Шрі-Ланки, муркотливий котячий супермаркет та інші. Рівняни заслуговують на найкращий сервіс та комфорт, тому орієнтовно в грудні очікуйте на відкриття супермаркету “Сільпо” нового формату в центрі міста!”

Нам залишається чекати, коли закінчиться ремонт, і подивитися, чим відрізняються “сільповські” супермаркети в інших містах України.

У мережі “Сільпо” є супермаркети, зокрема, в таких стилях: Світ Мавки (м. Київ), Ван Гог (м. Київ), Муркотиковий (м. Київ), Космос (м. Харків), Дикий Захід (с. Стоянка у Київській області), Ямайка (м. Бровари), Аліса (м. Львів). Є магазини з рок-зірками, верблюдами, у вигляді стародавньої друкарні, морського порту, музичний, в азійському та японському стилі, лофт панк, стім панк, з ієрогліфами та навіть із написами вигаданою клінгонською мовою з культового серіалу “Зоряний шлях”…

 

До речі, у 2019 році три дизайнерські супермаркети “Cільпо” увійшли в Europe’s Finest Store 2019 – топ-25 найкращих інноваційних дизайнів європейських магазинів, за версією European Supermarket Magazine.

, , , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *